آئين انتصاب و اهداءحکم شهردار فرخ شهر برگزارشد.

برگزاري آيين تکريم و اهداء حکم انتصاب شهردار فرخ شهر

کد خبر: 36201 تاریخ انتشار: 1400/08/29
نمایش: 503
اخبار
   به گزارش روابط عمومي شهرداري فرخ شهر، حامد فروزنده جونقاني با اکثريت آراء اعضاي شوراي اسلامي شهر در سمت خود ابقاء و صبح امروز به عنوان شهردار فرخ شهر معرفي گرديد.
   امير کريمي نژاد رئيس شوراي اسلامي شهر فرخ شهر در اين آئين ضمن تبريک هفته بسيج، عملکرد حامد فروزنده را طي مدتي که در فرخ شهر به عنوان شهردار مشغول به فعاليت بوده اند را عامل اصلي انتخاب مجدد ايشان دانست و عنوان کرد: مردم فرخ شهر مردمي فعال، پويا و مطالبه گر هستند و از اين روي انتظار آن ها از مسئولين شهر نيز همين است. وي افزود: از آن جايي که اين خصيصه ها در مهندس فروزنده وجود داشت؛ تصميم گرفتيم ايشان را به عنوان شهردار معرفي نمائيم، تا هم ايشان بتوانند برنامه هايشان را ادامه و اجرايي کنند و هم اين که شاهد رونق و توسعه شهرمان باشيم.
   مدير کل دفتر امور شهري و شوراها ضمن تبريک هفته بسيج و انتصاب مهندس فروزنده عنوان کرد: شوراهاي شهر به عنوان پارلمان شهر موظف به هدايت شهرداري به سمت اهداف مشخصه مي باشد و لازمه اين امر انتخاب يک شهردار مدير و مدبر است. وي اظهار داشت: برابر قانون اساسي، شوراي اسلامي شهر بايد در همه ابعاد شهري با يک مديريت عرضي و بر اساس يک خرد جمعي تصميم گيري نمايد و با اکثريت آراء اجرايي نمايد. وي ادامه داد: تفاوت شهرداري ها با ديگر دستگاه ها در اين است که يک دستگاه درآمد و هزينه است و از جايي بودجه دريافت نمي نمايند. بودجه ريز اقتصادي بايد بر اساس منابع و مصالح تعريف شده و با رويکرد عدالت محوري و شفاف سازي باشد و گزارش دقيق گردش مالي شهرداري به شوراي اسلامي شهر ارسال گردد تا شوراي شهر نيز برابر قانون گزارش را به مردم ارائه نمايد. مهندس طاهري در پايان گفت: بودجه و اعتبارات بر اساس سرانه جمعيتي ميان شهرداري ها توزيع خواهد شد و دفتر امور شهري و شوراها همواره حامي و پشتيبان شوراها و شهرداري ها بوده و خواهد بود.
   حامد فروزنده جونقاني شهردار منتخب شهر فرخ شهر ضمن تبريک هفته بسيج گفت: اميد است يک بسيجي مخلص درجهت پيشبرد امورات شهري باشيم. وي گفت: خدمت در شهر فرخ شهر به خاطر داشتن مردمي قدر شناس ، مطالبه گر و همراه که هر جا نياز به حضور اين مردم احساس شد همواره در کنار شهرداري بوده اند افتخار بزرگي است. ايشان ادامه داد: بدست آوردن اين مقبوليت در بين مسئولان و مردم را مديون کارکنان تلاشگر شهرداري هستم. مهندس فروزنده اظهار داشت: يکي از ثروت هاي اصلي يک سازمان نيروي انساني آن است که بحمد اله شهرداري فرخ شهر غني از ثروت نيروي انساني توانمند و متخصص است که همه در کنار هم، يکدل در راستاي بودجه و قانونمند و جسورانه حرکت خواهيم کرد. شهردار فرخ شهر برنامه هاي پيش بيني شده خود را بدين شرح اعلام نمود: توسعه فاز دوم فن آوران، ساماندهي ورودي هاي شهري و ساماندهي پروژه هاي نيمه تمام قبلي. وي گفت: با برنامه ريزي دقيق و با تمام توان به عنوان يا ششم شوراي اسلامي شهر و به عنوان بازوي اجرايي شوراي شهر و در سايه قانون، جهت رشد و شکوفايي و توسعه شهر در خدمت مردم شريف شهر فرخ شهر حرکت خواهيم کرد. وي در آخر از اعتماد مجدد شوراي اسلامي شهر و همچنين همکاري همه جانبه کارکنان شهرداري تقدير و تشکر نمودند.
در پايان اين مراسم، حکم انتصاب مهندس فروزنده به ايشان اهداء گرديد.

مشخصات خبر

عکاس :حمید شادبهر
خبرنگار :رنجبر

افزودن دیدگاه

پیوندها
 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
25
امروز
141
دیروز
358
هفته
3044
ماه
123470
کل
1156988
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟