پروژه روشنايي بلوار ولي عصر با اعتبار 5 ميليارد ريال شامل روشنايي دو طرف کندگذر بلوار وليعصر به بهره برداري رسيد.

افتتاح پروژه روشنايي بلوار ولي عصر (عج)

کد خبر: 16089 تاریخ انتشار: 1399/04/29
نمایش: 1241
اخبار
به گزارش روابط عمومي شهرداري فرخ شهر : اين پروژه عمراني با حضور مدير کل دفتر فني و امور عمراني استانداري مهندس اماني ، مديران شهري و اعضاي شوراي اسلامي شهر فرخ شهر به بهره برداري رسيد.
رئيس شوراي اسلامي شهر در ابتدا ضمن خير مقدم به مدعوين و حضار از خدمات بي دريغ شهردار و کارکنان شهرداري تقدير نمودند . محمدرضا سميع خواستار تعامل و همکاري هر چه بيشتر ادارات و سازمان هاي شهري شدند.
در ادامه مدير کل دفتر فني و امور عمراني استانداري گفت: شهرداري نهاديست که بدون غلو و ريا و کاملا ساده و شفاف مي تواند به مردم ارائه خدمت نمايد. همانگونه که در اين زمان و مکان شاهد به ثمر نشستن تلاش شهردار و تيم عمراني شهرداري هستيم. مهندس اماني گفت: خدمت به مردم يک وظيفه است و بايد نهايت تلاش و پشتکار خود را جهت انجام مطلوب اين وظيفه به کار گيريم تا بتوانيم حقي که مردم بر گردن ما دارند را ادا کنيم . وي ضمن تبريک به شوراي اسلامي شهر فرخ شهر بابت تصميم خردمندانه و انتخاب مهندس فروزنده به عنوان شهردار افزود : به دنبال کسب درآمدهاي پايدار در شهرداري باشيد تا بتوانيد اين شهر را که دروازه ورودي استان نيز هست با برنامه ريزي و ارتباطات و تعامل بيشتر به جايگاه واقعي برسانيد.
شهردار فرخ شهر ضمن خير مقدم گفت: ازابتداي ورود به شهرداري ضمن بررسي و مطالعه طرح ها ي شهري و نياز هاي شهر فرخ شهر و ضمن جمع آوري پيشنهادات نسبت به اولويت بندي پروژه ها اقدام شد. مهندس فروزنده افزود : عهد کرديم در 20 ارديبهشت روز فرخ شهر 20 پروژه عمراني کليد بزنيم و با تلاش و همت و انگيزه بالاي حدود 30 پروژه کليد خورد و به صورت جهادي تمام تلاش را انجام مي دهيم تا از ناظران اصلي پروژه که مردم هستند نمره قبولي را بگيريم. ضمنا طي اين مراسم کارکنان واحد خدمات موتوري و ماشين آلات شهرداري با اهداء لوح سپاس و هديه از زحمات دلسوزانه مهندس فروزنده شهردار فرخ شهر تقدير و تشکر نمودند.
مراسم با روشن نمودن پايه هاي روشنايي بلوار ولي عصر و اجراي آتش بازي و نورافشاني پايان يافت.

افزودن دیدگاه

پیوندها
 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
141
امروز
372
دیروز
925
هفته
4459
ماه
113728
کل
1188869
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟