​شهردار فرخ شهر منصوب گرديد.

کد خبر: 15786 تاریخ انتشار: 1396/07/24
نمایش: 2857
اخبار
شهردار فرخ شهر منصوب گرديد.
آئين توديع و معارفه شهردار فرخ شهر با حضور امام جمعه ، مدير کل محترم دفتر امور شهري و امور شوراها ، رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر رامهرمز و فرخ شهر ، بخشدار ، فرمانده نيروي انتظامي ، شهرداران سابق ، معتمدين و بزرگان ، مردم فرهيخته فرخ شهر و کارشناسان و کارکنان شهرداري در مجتمع امين برگزار گرديد .
در اين مراسم حجت الاسلام والمسلمين احمدي ضمن خوش آمد گويي به آقاي حسيني از زحمات آقاي توحيدنيا تقدير نمود . ايشان کار براي رضاي خدا و خدمت به مردم را توصيه نمودند .
همچنين مهندس اسلامي مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري پيرامون مباحث مالي و تامين بودجه و هزينه ، لزوم تفکيک زباله از مبداء و مساعدت هاي سازمان شهرداري ها و دهياري کشور در خصوص ارائه وام هاي کم بهره مطالبي را عنوان نمودند و در پايان با قرائت حکم شهردار ايشان را به عنوان شهردار منتخب معرفي نمودند .
پيش از سخنان امام جمعه و مدير کل ، آقاي سميع رياست محترم شوراي اسلامي شهر با سلام و خير مقدم از زحمات مسئولين و کارکنان تقدير و روند انتخاب شهردار را يادآور گرديد . ايشان به داشتن تعامل ، فضاي با شور و نشاط در شهر تاکيد و از فعال شدن کميسيون هاي شوراي اسلامي شهر و پيگيري مسائل مهم شهر خبر داد .
سپس آقاي مهندس سيد عبدالحسين حسيني شهردار فرخ شهر با سلام و ابراز خرسندي از همه عزيزان تقدير نمود و خدمت رساني به شهروندان و پاسخ گوئي به آنان ، تلاش براي سياست هاي کلي شهر و کارهاي زير بنايي مطالبي را ارائه نمودند .
در پايان با اهداء لوح از زحمات آقاي فرشاد توحيدنيا شهردار سابق و سيد مهدي طاهريان سرپرست شهرداري تجليل بعمل آمد .

مشخصات خبر

مولف: سید اصغر موسوی
عکاس :سید رضا موسوی

افزودن دیدگاه

پیوندها
 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
156
امروز
314
دیروز
287
هفته
4470
ماه
131149
کل
1276829
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟