9 ارديبهشت ماه روز شوراها

آئين تجليل از شوراي اسلامي شهر فرخ شهر در روز شوراها

کد خبر: 16075 تاریخ انتشار: 1399/02/10
نمایش: 328
اخبار
   به گزارش روابط عمومي شهرداري فرخ شهر : در تقويم رسمي کشور، روز نهم ارديبهشت به عنوان روز شوراها ياد شده است. شوراي شهر ، مجلسي محلي در سطح شهر هاست، که وظيفه اصلي اين مجلس: انتخاب شهردار، تصويب بودجه و نظارت بر عملکرد شهرداري هاست.
   به همين مناسبت ، شهردار به همراه معاونين و برخي مسئولين شهرداري با حضور در ساختمان شورا طي مراسمي با اهداي لوح سپاس اين روز را به اعضاي شوراي اسلامي تبريک گفتند. شهردارفرخ شهر ضمن تبريک نهم ارديبهشت روز شوراها گفتند: شهردار و کارکنان شهرداري به داشتن چنين شورايي افتخار مي کنند و آرزوي هر شخصي است که شهردار و منتخب چنين شورايي باشد. حامد فروزنده در ادامه بيان کرد : بي شک رضايتي که از شوراي شهر هست رضايت خداوندي را پشت سرخواهد داشت. و بايستي با اعضاي شورا در راستاي پيشرفت و توسعه شهر فرخ شهر عهد ببنديم. وي افزود : انشاالله از 20 ارديبهشت پروژه هاي عمراني آغاز خواهند شد و حمايت اعضاي شورا باعث دلگرمي و انگيزه در بين کارکنان و شهردار خواهد شد.
   رئيس شوراي اسلامي شهر فرخ شهر ضمن ابراز خرسندي و احساس رضايت گفتند: با ورود آقاي فروزنده انرژي مضاعفي به سيستم تزريق شد و اميدواريم اين انرژي و انگيزه تداوم داشته باشد و فضاسازي ها باعث دلسردي در کار نشود. محمدرضا سميع به تقابل مردم با شهرداري و ايرادات قانوني که در سيستم شهرداري ها وجود دارد اشاره نمود و گفت : شورا و شهرداري مکمل يکديگر هستند و بايد با بهروري از فرصت يکساله، با انرژي و با روحيه جهادي به فعاليت ادامه دهيد و به مديريت شهرداري اعتماد کنيد تا در نهايت به اهداف شهرداري نائل و موجبات رضايت مندي در شهر فراهم گردد.

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
99
امروز
654
دیروز
598
هفته
5519
ماه
196811
کل
656627
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟