ديدار امام جمعه با اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار فرخ شهر

حمايت امام جمعه شهر فرخ شهر از شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر

کد خبر: 16074 تاریخ انتشار: 1399/02/06
نمایش: 157
اخبار
به گزارش روابط عمومي شهرداري فرخ شهر : در نشستي که روز پنج شنبه با حضور امام جمعه محترم شهر ، اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار فرخ شهر برگزار گرديد. محمدرضا سميع در ابتداي اين نشست به تشريح مباحث اخيري که در فضاي مجازي عليه شهرداري و شوراي اسلامي شهر نوشته مي شود پرداخت و گفت: ما اعضاي شوراي اسلامي شهر فرخ شهر با خدا معامله کرده ايم و بايد چهار سال به مردم اين شهر خدمت کنيم . رئيس شوراي اسلامي ادامه داد : هجمه هاي زيادي از روز اول عليه ما به راه افتاد که بعضا ديده مي شود بعضي از جريانات ، گروه ها و افراد سعي دارند تا تعمدا فعاليت هاي شورا را ناديده بگيرند و برخي هم نادانسته در اين دام ها مي افتند.
شهردار فرخ شهر هم ضمن تقدير از حضور امام جمعه شهر به ايراد سخن پرداختند و گفتند ما اين حضور پربرکت و ميمون را به فال نيک مي گيريم، زيرا قطعا نظرات و بيانات امام جمعه محترم چراغ راهي براي مجموعه شهرداري و شوراي شهر خواهد بود. مهندس فروزنده ادامه داد : اين نشان از درايت و حسن نيت حجت الا سلام احمدي دارد و گفت اعلام مي کنم تمام تلاش و مساعي خود را در جهت توسعه و پيشرفت و آباداني اين شهر به کار خواهم گرفت و قطعا در اين مسير از نظرات و رهنمودهاي شما نهايت بهره را خواهم برد. وي در پايان گفت: هدف همه ما مسئولين خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوري اسلامي مي باشد.
در ادامه اين نشست ديگر اعضاي شوراي شهر به ارائه نظرات و پيشنهادات خود پرداختند و ابراز اميدواري کردند که اين نشست نقطه پاياني باشد بر غرض ورزي هاي شخصي که عليه شوراي اسلامي شهر و شهرداري صورت مي پذيرد.
حبيب کاوسي با اشاره به نصب بنر توهين آميزي که در محل درب ورودي شوراي اسلامي شهر نصب شده بود ، خواستار پيگيري امام جمعه از طريق مراجع ذيربط شد و گفت انتظار تسريع در روند اين پرونده را داريم.
  اين عضور شورا ادامه داد : باب شدن چنين موضوعاتي در شهر کار را سخت تر خواهد کرد. و قطعا فضاي کار را در دوره هاي آينده از جوانان و افرادي که قصد فعاليت و خدمت به شهر را دارند خواهد گرفت. وي در پايان گفت : ما چندين نشست پرسش و پاسخ در محله ها و مساجد داشته ايم اما هيچوقت و در هيچکدام از نشست هاي ما اين افراد حاضر نشدند تا ما به سوالاتشان پاسخ دهيم .
امام جمعه شهر فرخ شهر هم در پايان اين نشست گفت : افرادي که اقدام به نصب بنر توهين آميز در مقابل شوراي اسلامي شهر نموده بودند کساني هستند که با بيگانگان و معاندين نظام در ارتباط هستند و اضافه کرد قبلا هم چنين مواردي در فرخ شهر اتفاق افتاده که بعدها مشخص شده است که با منافقين ارتباط داشته اند. حجت الاسلام احمدي ادامه داد: در خصوص اين موضوع پيگيري ويژه خواهم داشت . ايشان افزودند : باب شدن چنين اقداماتي مي تواند خطرناک باشد. امام جمعه شهر فرخ شهر در ادامه ضمن تشکر از فعاليت هاي شوراي اسلامي شهر و شهرداري بار ديگر حمايت خود را از اين دو مجموعه اعلام نمود و گفت : بدون اينکه دخالتي در فعاليت هاي شهرداري و شورا صورت بگيرد بنده در کنار شما خواهم بود و از شما حمايت خواهم نمود.

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
282
امروز
342
دیروز
750
هفته
7177
ماه
188222
کل
549909
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟