آيين معارفه شهردار جديد فرخ شهر برگزار شد.

معارفه شهردار فرخ شهر

کد خبر: 16063 تاریخ انتشار: 1398/12/27
نمایش: 431
اخبار
به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي فرخ شهر : آئين معارفه شهردار فرخ شهر با حضور آقاي اردشير نوريان نماينده مردم شهرستان شهرکرد در مجلس شوراي اسلامي ، آقاي بهرامي مدير عامل آب و فاضلاب روستايي استان ، بخشدار فرخ شهر آقاي مهندس خرميان، اعضاي شوراي اسلامي شهر و جمعي از کارکنان شهرداري در محل  سالن جلسات شهيد حججي شهرداري برگزار شد.
   ابتدا رئيس شوراي اسلامي شهر فرخ شهر ضمن خير مقدم به حاضران به ايراد سخن پرداختند و از زحمات و خدمات صادقانه مهندس حسيني شهردار اسبق فرخ شهر و همچنين از زحمات و تلاشهاي رشيد صادقي سرپرست شهرداري فرخ شهر تقدير نموده و شهردار جديد شهر فرخ شهر را معرفي کردند.
نماينده مردم شهرستانهاي شهرکرد ، بن و سامان ضمن تبريک سال نو گفتند : با توجه شرايط خاص شيوع ويروس در ايام ابتداي بهار ، اين بيماري موجب رخوت و رکود شده که با تلاش و همت همه انشاالله از اين مانع عبور کنيم. آقاي نوريان در اين جلسه نويد خواسته به حق مردم شهر فرخ شهر،  " شهرستان فرخ شهر " ، را دادند.  ايشان در ادامه بيان داشتند : با توجه به وضعيت اقتصادي جهت ثمر بخشي تلاش ها در شهر بايد برنامه محور حرکت کرد و برنامه مدوني تنظيم و مکتوب گردد تا از هدر رفت منابع و روزمرگي جلوگيري به عمل آيد.
رشيد صادقي ضمن خير مقدم و تبريک پيشاپيش سال نو و همچنين عرض تبريک و خير مقدم به آقاي فرونده گفت : اميد است با ورود آقاي فروزنده به شهر فرخ شهر شاهد تحولاتي در شهر باشيم . سرپرست سابق شهرداري همچنين گزارشي از عملکرد سه ماهه مدت خدمت در سمت سرپرستي را بيان کردند و به پروژه هاي عمراني فعال سطح شهر اشاره نمود و بيان داشت شهرداري فرخ شهر يکي از شهرداري هاي زنده و پوياي استان مي باشد که با همکاري کليه دست اندرکاران اين امر محقق گشته است.
حامد فروزنده در ابتدا از حسن اعتماد اعضاي شوراي اسلامي شهر فرخ شهر تشکر نمود و اظهار اميدواري کرد که با تکيه بر خرد جمعي و کمک همه دوستان از آزمون اين مسئوليت سربلند بيرون آييم.
شهردار جديد فرخ شهر در تشريح برنامه هاي خود ، منابع مالي پايدار را از مهترين برنامه هاي خود در مديريت شهري عنوان کرد .
فروزنده اظهار کرد : اگر قانونمندي در راس کارها باشد در هر اوضاعي که باشيم برنده ، شهرداري خواهد بود. وي از کارکنان خواست: تحمل ، احترام به مردم ، تکريم ارباب رجوع در اولويت کار همه باشد و خود را ملزم به حرکت در مسيري بدانيم که مسير رهبري انقلاب و شهداست تا شرمنده اهداف و آرمانهاي نظام و شهدا نباشيم. هدف رضايت خداوند و بعد از ان رضايت مردم است.

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
33
امروز
191
دیروز
1071
هفته
5612
ماه
197238
کل
658047
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟