نشست روشنگري و بصيرت افزايي يوم اله 9 دي با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهر فرخ شهر برگزار گرديد.

نشست روشنگري و بصيرت افزايي يوم اله 9دي

کد خبر: 16031 تاریخ انتشار: 1398/10/09
نمایش: 366
اخبار
   به گزارش روابط عمومي شهرداري فرخ شهر : دکتر مولوي از اساتيد دانشگاه تهران به عنوان سخنران اين نشست به ايراد سخن پرداختند. ايشان با اشاره به آيات قرآني و بيانات حضرت اميرالمومنين علي (ع) در خصوص راههاي برون رفت از فتنه و تبيين شيوه مديريت مقام معظم رهبري که به تاسي از آن امام همام بود به موضوع افزايش قيمت سوخت و حمايتي که مقام معظم رهبري از تصميم سران سه قوه داشتند اشاره نمود.
   اين استاد دانشگاه در ادامه تصميم مقام معظم رهبري در خصوص افزايش بنزين را بسيار دقيق و عالمانه برشمردند و گفتند ايشان با اشراف و آگاهي که از مسائل جامعه دارند در سال 88 از کلمه فتنه و در سال 98 از واژه توطئه استفاده نمودند.
    وي گفت کساني که فتنه ها را طراحي مي کنند به دنبال اذيت و آزار مردم هستند اما در زمان فتنه افراد مومن نجات پيدا مي کنند. ايشان خاطر نشان کرد در اين گونه موارد بايد از افراد پند دهنده و پند گير پيروي کنيم و از هواي نفس و جهالت دوري کنيم. دکتر مولوي به اهميت نقش رهبري در جامعه اسلامي اشاره کرد و گفت رهبري بايد دستورات خداوند را انجام دهد و اطاعت از خدا مهم تر از بيعت با مردم مي باشد. ايشان در پايان گفت : همه بايد از ارزشهاي انقلاب و امام امت دفاع کنيم و وظيفه ماست که دستورات رهبري را اجرا نمائيم.

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
760
امروز
4
دیروز
1197
هفته
9205
ماه
198217
کل
622015
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟