نشست روشنگري و بصيرت افزايي يوم اله 9 دي با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهر فرخ شهر برگزار گرديد.

نشست روشنگري و بصيرت افزايي يوم اله 9دي

کد خبر: 16031 تاریخ انتشار: 1398/10/09
نمایش: 80
اخبار
   به گزارش روابط عمومي شهرداري فرخ شهر : دکتر مولوي از اساتيد دانشگاه تهران به عنوان سخنران اين نشست به ايراد سخن پرداختند. ايشان با اشاره به آيات قرآني و بيانات حضرت اميرالمومنين علي (ع) در خصوص راههاي برون رفت از فتنه و تبيين شيوه مديريت مقام معظم رهبري که به تاسي از آن امام همام بود به موضوع افزايش قيمت سوخت و حمايتي که مقام معظم رهبري از تصميم سران سه قوه داشتند اشاره نمود.
   اين استاد دانشگاه در ادامه تصميم مقام معظم رهبري در خصوص افزايش بنزين را بسيار دقيق و عالمانه برشمردند و گفتند ايشان با اشراف و آگاهي که از مسائل جامعه دارند در سال 88 از کلمه فتنه و در سال 98 از واژه توطئه استفاده نمودند.
    وي گفت کساني که فتنه ها را طراحي مي کنند به دنبال اذيت و آزار مردم هستند اما در زمان فتنه افراد مومن نجات پيدا مي کنند. ايشان خاطر نشان کرد در اين گونه موارد بايد از افراد پند دهنده و پند گير پيروي کنيم و از هواي نفس و جهالت دوري کنيم. دکتر مولوي به اهميت نقش رهبري در جامعه اسلامي اشاره کرد و گفت رهبري بايد دستورات خداوند را انجام دهد و اطاعت از خدا مهم تر از بيعت با مردم مي باشد. ايشان در پايان گفت : همه بايد از ارزشهاي انقلاب و امام امت دفاع کنيم و وظيفه ماست که دستورات رهبري را اجرا نمائيم.

افزودن دیدگاه

خلاصه بودجه و تعادل درآمدها و هزینه های شش ماهه اول سال 1398

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
729
امروز
419
دیروز
1023
هفته
6516
ماه
158353
کل
427984
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟