نشست روشنگري و بصيرت افزايي يوم اله 9 دي با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهر فرخ شهر برگزار گرديد.

نشست روشنگري و بصيرت افزايي يوم اله 9دي

کد خبر: 16031 تاریخ انتشار: 1398/10/09
نمایش: 305
اخبار
   به گزارش روابط عمومي شهرداري فرخ شهر : دکتر مولوي از اساتيد دانشگاه تهران به عنوان سخنران اين نشست به ايراد سخن پرداختند. ايشان با اشاره به آيات قرآني و بيانات حضرت اميرالمومنين علي (ع) در خصوص راههاي برون رفت از فتنه و تبيين شيوه مديريت مقام معظم رهبري که به تاسي از آن امام همام بود به موضوع افزايش قيمت سوخت و حمايتي که مقام معظم رهبري از تصميم سران سه قوه داشتند اشاره نمود.
   اين استاد دانشگاه در ادامه تصميم مقام معظم رهبري در خصوص افزايش بنزين را بسيار دقيق و عالمانه برشمردند و گفتند ايشان با اشراف و آگاهي که از مسائل جامعه دارند در سال 88 از کلمه فتنه و در سال 98 از واژه توطئه استفاده نمودند.
    وي گفت کساني که فتنه ها را طراحي مي کنند به دنبال اذيت و آزار مردم هستند اما در زمان فتنه افراد مومن نجات پيدا مي کنند. ايشان خاطر نشان کرد در اين گونه موارد بايد از افراد پند دهنده و پند گير پيروي کنيم و از هواي نفس و جهالت دوري کنيم. دکتر مولوي به اهميت نقش رهبري در جامعه اسلامي اشاره کرد و گفت رهبري بايد دستورات خداوند را انجام دهد و اطاعت از خدا مهم تر از بيعت با مردم مي باشد. ايشان در پايان گفت : همه بايد از ارزشهاي انقلاب و امام امت دفاع کنيم و وظيفه ماست که دستورات رهبري را اجرا نمائيم.

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
703
امروز
346
دیروز
881
هفته
6264
ماه
187731
کل
579169
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟