آقاي رشيد صادقي به عنوان سرپرست شهرداري معرفي شد.

معرفي سرپرست شهرداري

کد خبر: 16028 تاریخ انتشار: 1398/09/28
نمایش: 373
اخبار
   چهارشنبه 27 آذر طي جلسه اي با حضور رئيس و اعضا شوراي اسلامي شهر مهندس حسيني شهردار سابق ، معاونين و کارشناسان و مسئولين واحدهاي شهرداري ، آقاي رشيد صادقي به عنوان سرپرست شهرداري معرفي و رسما کار خود را آغاز کرد.
ابتدا آقاي سميع رئيس شورا ضمن تقدير از زحمات آقاي حسيني برخي ويژگي هاي ايشان را بيان داشت و فرايند انتخاب و معرفي سرپرست را تشريح نمود. آقاي سميع عملکرد پرسنل را خوب تلقي و يادآور گرديد هر کدام از عزيزان اين توانايي را دارند. سپس اعضا شورا در خصوص تلاش براي ايجاد فضاي خوب کاري ، توسعه و رضايت شهروندي و ارائه عملکرد سخناني بيان داشتند.در ادامه مهندس حسيني ضمن ابراز خرسندي تلاش و همکاري براي پايداري مجموعه را توصيه نمودند. ايشان وظيفه سرپرست را هماهنگي بين مجموعه شهرداري و شورا در راستاي خدمت به مردم برشمرد.
پس از آن آقاي صادقي سرپرست شهرداري پرسنل را سرمايه هاي اداره عنوان داشت و خواهان همکاري لازم گرديد. ايشان ملاک همکاري رابر اساس وجدان کاري و کار جهادي تشريح نمودند.در پايان تعدادي از کارشناسان و مسئولين واحدها گزارشي از فعاليت هاي واحد ذيربط را ارائه و آمادگي خود را براي هرگونه همکاري در جهت خدمات رساني مطلوب اعلام داشتند.

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
703
امروز
345
دیروز
881
هفته
6264
ماه
187731
کل
579168
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟