آقاي رشيد صادقي به عنوان سرپرست شهرداري معرفي شد.

معرفي سرپرست شهرداري

کد خبر: 16028 تاریخ انتشار: 1398/09/28
نمایش: 881
اخبار
   چهارشنبه 27 آذر طي جلسه اي با حضور رئيس و اعضا شوراي اسلامي شهر مهندس حسيني شهردار سابق ، معاونين و کارشناسان و مسئولين واحدهاي شهرداري ، آقاي رشيد صادقي به عنوان سرپرست شهرداري معرفي و رسما کار خود را آغاز کرد.
ابتدا آقاي سميع رئيس شورا ضمن تقدير از زحمات آقاي حسيني برخي ويژگي هاي ايشان را بيان داشت و فرايند انتخاب و معرفي سرپرست را تشريح نمود. آقاي سميع عملکرد پرسنل را خوب تلقي و يادآور گرديد هر کدام از عزيزان اين توانايي را دارند. سپس اعضا شورا در خصوص تلاش براي ايجاد فضاي خوب کاري ، توسعه و رضايت شهروندي و ارائه عملکرد سخناني بيان داشتند.در ادامه مهندس حسيني ضمن ابراز خرسندي تلاش و همکاري براي پايداري مجموعه را توصيه نمودند. ايشان وظيفه سرپرست را هماهنگي بين مجموعه شهرداري و شورا در راستاي خدمت به مردم برشمرد.
پس از آن آقاي صادقي سرپرست شهرداري پرسنل را سرمايه هاي اداره عنوان داشت و خواهان همکاري لازم گرديد. ايشان ملاک همکاري رابر اساس وجدان کاري و کار جهادي تشريح نمودند.در پايان تعدادي از کارشناسان و مسئولين واحدها گزارشي از فعاليت هاي واحد ذيربط را ارائه و آمادگي خود را براي هرگونه همکاري در جهت خدمات رساني مطلوب اعلام داشتند.

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
9
امروز
701
دیروز
452
هفته
4123
ماه
147068
کل
851992
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟