شوراي اداري کارکنان

جلسه شوراي اداري کارکنان شهرداري فرخ شهر در اواخر ديماه با حضور رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر ، شهردار ، معاونين ، کارشناسان و مسئولين شهرداري برگزار شد .در اين جلسه که به رياست مهندس حسيني شهردار ب

کد خبر: 15959 تاریخ انتشار: 1397/10/29 15:23:35
نمایش: 686
اخبار
شوراي اداري کارکنان
 
جلسه شوراي اداري کارکنان شهرداري فرخ شهر در اواخر ديماه با حضور رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر ، شهردار ، معاونين ، کارشناسان و مسئولين شهرداري برگزار شد .در اين جلسه که به رياست  مهندس حسيني شهردار برگزار شد پيرامون تکريم ارباب رجوع و جلب رضايت شهروندان ، رعايت منافع عمومي شهر ، تشکيل ستاد خدمات سفر و طرح جامع و بافت کهن شهر صحبت و تبادل نظر گرديد.
آقاي حسيني با تشکر از زحمات مهندس موسويان ، حضور خانم مرتضوي در شورا را موثر بر شمرد و گفت درصد بالايي از جامعه را زنان تشکيل ميدهند و از اين طريق بهتر ميتوان مطالبات شهرداري و مشکلات آنان را پيگيري نمود . همچنين آقاي محمدرضا سميع رئيس شورا خدمت خالصانه و جلب رضايت و اعتماد مردم را از اهداف اصلي شورا برشمرد و گفت در همين راستا کليه پيشنهادات و درخواست ها به دقت بررسي و پس رفع ابهام مصوبه صادره ميشود . رئيس شورا گريزي هم به وظايف حراست زد و گفت حراست بايد ضمن امانت داري از حقوق مردم و پرسنل نيز دفاع کند . در ادامه ساير اعضاي شورا و معاون شهردار در همين راستا سخناني بيان داشتند که تشکيل ستاد خدمات سفر ، برنامه ريزي براي تکميل پروژه ها در سال 98 از ديگر مصوبات اين نشست بود . در پايان از آقايان حبيبي ، طاهريان و صيادي تجليل بعمل آمد و حضور سرکار خانم مرتضوي در شورا و شهرداري گرامي داشته شد .

مشخصات خبر

مولف: سید اصغر موسوی
عکاس :سید رضا موسوی

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
749
امروز
1141
دیروز
1196
هفته
9189
ماه
197914
کل
621955
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟