شوراي اداري کارکنان

جلسه شوراي اداري کارکنان شهرداري فرخ شهر در اواخر ديماه با حضور رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر ، شهردار ، معاونين ، کارشناسان و مسئولين شهرداري برگزار شد .در اين جلسه که به رياست مهندس حسيني شهردار ب

کد خبر: 15959 تاریخ انتشار: 1397/10/29 15:23:35
نمایش: 127
اخبار
شوراي اداري کارکنان
 
جلسه شوراي اداري کارکنان شهرداري فرخ شهر در اواخر ديماه با حضور رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر ، شهردار ، معاونين ، کارشناسان و مسئولين شهرداري برگزار شد .در اين جلسه که به رياست  مهندس حسيني شهردار برگزار شد پيرامون تکريم ارباب رجوع و جلب رضايت شهروندان ، رعايت منافع عمومي شهر ، تشکيل ستاد خدمات سفر و طرح جامع و بافت کهن شهر صحبت و تبادل نظر گرديد.
آقاي حسيني با تشکر از زحمات مهندس موسويان ، حضور خانم مرتضوي در شورا را موثر بر شمرد و گفت درصد بالايي از جامعه را زنان تشکيل ميدهند و از اين طريق بهتر ميتوان مطالبات شهرداري و مشکلات آنان را پيگيري نمود . همچنين آقاي محمدرضا سميع رئيس شورا خدمت خالصانه و جلب رضايت و اعتماد مردم را از اهداف اصلي شورا برشمرد و گفت در همين راستا کليه پيشنهادات و درخواست ها به دقت بررسي و پس رفع ابهام مصوبه صادره ميشود . رئيس شورا گريزي هم به وظايف حراست زد و گفت حراست بايد ضمن امانت داري از حقوق مردم و پرسنل نيز دفاع کند . در ادامه ساير اعضاي شورا و معاون شهردار در همين راستا سخناني بيان داشتند که تشکيل ستاد خدمات سفر ، برنامه ريزي براي تکميل پروژه ها در سال 98 از ديگر مصوبات اين نشست بود . در پايان از آقايان حبيبي ، طاهريان و صيادي تجليل بعمل آمد و حضور سرکار خانم مرتضوي در شورا و شهرداري گرامي داشته شد .

مشخصات خبر

مولف: سید اصغر موسوی
عکاس :سید رضا موسوی

افزودن دیدگاه

روز پاسدار گرامی باد

پیوندها 
                                          

                          

 

آمار سایت

آنلاین ها
1720
امروز
367
دیروز
366
هفته
3745
ماه
145756
کل
234042
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟