طرح نظافت عمومي و پاکسازي "هر جمعه، يک محله"

کد خبر: 15823 تاریخ انتشار: 1396/10/16
نمایش: 544
اخبار
 
                طرح "هر جمعه، يک محله"

طرح نظافت عمومي و پاکسازي "هر جمعه، يک محله" که به ابتکار شهرداري فرخ شهر و به صورت هفتگي در مناطق مختلف شهري به منظور پاکسازي و هرچه زيباتر شدن چهره محل زندگي مان برگزار مي گردد؛ اين جمعه با حضور امام جمعه، بخشدار، شهردار، معاونين، مسئولين و کارشناسان شهرداري در حدفاصل ميدان نماز و پارک سرچشمه اجرا گرديد.
 
        
حجت الاسلام و المسلمين احمدي امام جمعه شهرمان با تقدير از زحمات پرسنل شهرداري به ويژه کارگران واحد خدمات شهري، فرهنگ سازي و مشارکت مردم در نظافت شهر را از عوامل توسعه و رفاه شهري برشمردند و استمرار اجراي اين طرح در هفته هاي گذشته را نشان از نگاهي خدمتگزارانه به مديريت شهري دانستند.
همچنين جناب آقاي مهندس حسيني شهردار فرخ شهر، ضمن تشکر از کارگران خدوم و پرسنل محترم شهرداري؛ داشتن شهري زيبا و تميز را تنها در گرو  همکاري و مشارکت شهروندان ميسر دانست و در حاشيه اين طرح از راه اندازي آژانس حمل نخاله هاي ساختماني در فرخ شهر خبر داد.

                  
لازم به ذکر است طرح مذکور تاکنون در قالب جمع آوري نخاله ها، لايروبي جوي ها، نظافت معابر و پاکسازي عمومي در مناطق منتهي به اداره دارايي، محلات جنوبي پارک کوه سنگي، شهرک قائميه و يحي آباد به صورت هفتگي به اجرا درآمده است.

همچنين اين هفته صدا و سيماي استان چهارمحال و بختياري با تهيه گزارشي تصويري از اجراي اين طرح به پوشش خبري طرح پاکسازي "هرجمعه، يک محله" در فرخ شهر پرداخت.

مشخصات خبر

مولف: سید اصغر موسوی
عکاس :سید رضا موسوی

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

سرکار خانم معصومه کیانپور

   

سرکار خانم معصومه کيانپور به عنوان اولين شهردار زن در سال 1386 استان چهار محال و بختياري

آمار سایت

آنلاین ها
137
امروز
94
دیروز
585
هفته
4704
ماه
152717
کل
152837
 

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟