اولين نشست مسئولين هيات عزاداري در فرخ شهر

کد خبر: 15775 تاریخ انتشار: 1396/06/26
نمایش: 876
اخبار
با حضور مسئولين هيات هاي عزاداري فرخ شهر جلسه هماهنگي و برنامه ريزي در خصوص ايام دهه محرم و مراسم سوگواري حضرت سيد الشهدا(ع) و ياران با وفاي آن حضرت در شهرداري برگزار گرديد .
دراين نشست رئيس شوراي اسلامي شهر خواهان همکاري و مشارکت هيات مذهبي در برگزاري اجتماع عاشورائيان و نماز ظهر عاشورا گرديد . ايشان توجه و بهره مندي از سخنرانان و مداح شايسته در هيات را ضروري برشمرد و پوشش رسانه اي مراسم سوگواري حضرت امام حسين (ع) در فرخ شهر را يادآور گرديد .
همچنين سرپرست شهرداري به خدمت رساني در دهه محرم و برگزاري مراسم با شکوه عزاداري حضرت اباعبدالله الحسين (ع) تاکيد نمود .رئيس هيات محبين اهل بيت (ع) و عضو شوراي هماهنگي هيات مذهبي شهرستان شهرکرد از فعاليت و اجتماع هاي مذهبي به عنوان برگزاري NGO  نام برد و با اشاره به پيشينه و سوابق ديني و مذهبي فرخ شهر برگزاري اجتماع عاشورائيان که موجب همدلي و اخوت ميشود مساعدت را ضروري برشمرد .
فرمانده انتظامي فرخ شهر با تشکر از مردم و مسئولن هيات ها توجه هاي لازم را ياد آور گرديد .در ادامه نماينده سازمان تبليغات اسلامي شهرستان شهرکرد با تشکر از فعالان و دلسوختگان اين عرصه از برپائي نمايشگاه ويژه عرضه ملزومات مورد نياز محرم در استان خبر داد . اين جلسه با 24 مصوبه به پايان رسيد .
 

مشخصات خبر

مولف: سید اصغر موسوی
عکاس :سید رضا موسوی

افزودن دیدگاه

پیوندها 
                                          

                          

 

آرشیو

آمار سایت

آنلاین ها
122
امروز
196
دیروز
832
هفته
6337
ماه
85977
کل
86199
 

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟