کد مطلب: 129006
طرح نظافت عمومي و پاکسازي "هر جمعه، يک محله"
تاریخ انتشار : 1396/10/16
نمایش : 158
 
                طرح "هر جمعه، يک محله"

طرح نظافت عمومي و پاکسازي "هر جمعه، يک محله" که به ابتکار شهرداري فرخ شهر و به صورت هفتگي در مناطق مختلف شهري به منظور پاکسازي و هرچه زيباتر شدن چهره محل زندگي مان برگزار مي گردد؛ اين جمعه با حضور امام جمعه، بخشدار، شهردار، معاونين، مسئولين و کارشناسان شهرداري در حدفاصل ميدان نماز و پارک سرچشمه اجرا گرديد.
 
        
حجت الاسلام و المسلمين احمدي امام جمعه شهرمان با تقدير از زحمات پرسنل شهرداري به ويژه کارگران واحد خدمات شهري، فرهنگ سازي و مشارکت مردم در نظافت شهر را از عوامل توسعه و رفاه شهري برشمردند و استمرار اجراي اين طرح در هفته هاي گذشته را نشان از نگاهي خدمتگزارانه به مديريت شهري دانستند.
همچنين جناب آقاي مهندس حسيني شهردار فرخ شهر، ضمن تشکر از کارگران خدوم و پرسنل محترم شهرداري؛ داشتن شهري زيبا و تميز را تنها در گرو  همکاري و مشارکت شهروندان ميسر دانست و در حاشيه اين طرح از راه اندازي آژانس حمل نخاله هاي ساختماني در فرخ شهر خبر داد.

                  
لازم به ذکر است طرح مذکور تاکنون در قالب جمع آوري نخاله ها، لايروبي جوي ها، نظافت معابر و پاکسازي عمومي در مناطق منتهي به اداره دارايي، محلات جنوبي پارک کوه سنگي، شهرک قائميه و يحي آباد به صورت هفتگي به اجرا درآمده است.

همچنين اين هفته صدا و سيماي استان چهارمحال و بختياري با تهيه گزارشي تصويري از اجراي اين طرح به پوشش خبري طرح پاکسازي "هرجمعه، يک محله" در فرخ شهر پرداخت.
 
 
 
مولف: سید اصغر موسوی
عکاس :سید رضا موسوی
ارسال کننده
ایمیل
متن